wtorek, 11 sierpnia 2015

Lover-photography *post gościnny*

Hej wszystkim! Dzisiaj gościnnie u dziewczyn na blogu pisze post Aleksandra z bloga
lover-photography.blogspot.com. Na wstępie chciałam podziękować autorkom za możliwość takiej współpracy z nimi, ponieważ uważam, że jest to świetna pomoc w rozpowszechnieniu nawzajem swoich blogów.


Może zacznę od tego, dlaczego w ogóle postanowiłam stworzyć bloga. Pomysł wpadł do głowy, gdy zaczęłam coraz bardziej interesować się fotografią. Uzbierałam na sprzęt i zaczęłam robić amatorskie sesje przyjaciółkom. Potem chłopak zmotywował mnie do stworzenia fanpage'a na Facebook'u, ale to było dla mnie nudne. Już od dawna czytałam wiele blogów, nawet za czasów podstawówki prowadziłam kilka z "dodatkami na bloga", ale teraz założyłam coś w co wkładam naprawdę dużo pracy.


Jak już wspomniałam, początkowym celem mojego bloga było pokazanie tego, co robię. Pierwsze posty to tylko robione przeze mnie zdjęcia moim modelkom. Potem stwierdziłam, że nie mam czasu ani tylu chętnych na robienie zdjęć 2 razy tygodniowo, bo co max. 3-4 dni chcę żeby pojawiał się post. Zaczęłam więc wstawiać przepisy, opowiadam o tym co robię ciekawego, pojawiają się także różnego typu porady. Oczywiście zdjęcia są dla mnie najważniejsze i zawsze najbardziej walczę o odpowiednią jasność, ostrość i aby przyciągały czytelników.


Blog jest dla mnie miejscem gdzie mogę podzielić się moim małym, ale wciąż rosnącym doświadczeniem. Staram się również bardzo często odwiedzać innego blogi, zostawiać miła słowa, a za każdym komentarz odwdzięczam się :)4 komentarze:

 1. Śliczna sukienka!
  Super masz bloga :)

  NOWY POST! Kliknij tutaj

  POKLIKASZ? Kliknij tutaj

  OdpowiedzUsuń
 2. great post!
  GFC you want to follow and keep in touch?
  let me know and I follow back!
  http://www.mosaictrends.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie za odwiedzenie mojego bloga! Początki nie są łatwe, ale z czasem będzie tylko lepiej ;-) Byle do przodu! Pozdrawiam P.S. https://dreammerin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń