wtorek, 1 września 2015

Pierwsze urodziny TCP!


Dzisiejszy post będzie wyjątkowy! A to tylko dlatego, że nasz blog obchodzi pierwsze urodziny! Jesteśmy niesamowicie zaskoczone, że tak szybko to minęło. Pomyślałyśmy, że możemy pokrótce przedstawić, ile zdążyłyśmy zrobić przez ten czas. 

Napisałyśmy 44 posty, łącznie z tym, a w wersjach roboczych jest jeszcze jakieś 14 notatek, które może kiedyś ujrzą światło dzienne. Może. Niektóre są tak denne, że aż same nie możemy uwierzyć, że je napisałyśmy. 
Chyba nie muszę mówić, który post zdobył najwięcej wyświetleń. Fani Nocnych Łowców okazali się dość liczną grupą. Natomiast najmniej chętnie czytanym postem był... No właśnie. Nie umiem sprawdzić. (Jeśli ktoś wie, to będę wdzięczna za wyjaśnienia!)   
Jeśli już mowa o wyświetleniach, to zdobyłyśmy ich  10358. Nie wiemy czy to dużo, albo mało, ale cieszymy się, że zdobyłyśmy kilka stałych czytelniczek, a to się liczy bardziej niż jakiś numerek.
Zdobyłyśmy także... 151 komentarzy, ale tak jak w przypadku wyświetleń, najbardziej liczą się dla nas te, które były pisane od serca. 

Mimo iż bloga założyłyśmy równy rok temu, to zanim doszłyśmy do miejsca, w którym Three Cats Project wygląda tak jak teraz, minęło sporo czasu. Dopiero po około pół roku posty zaczęły się pojawiać regularnie, ale i tak większość pisałyśmy na lekcjach informatyki.


Mamy dla was także niespodziankę! Niestety za bardzo świętowałyśmy rocznicę i nie zdążyłyśmy jej przygotować. Liczę na to, że pojawi się w najbliższym czasie. 
W sumie, niespodzianka będzie z jeszcze jednej okazji! Właśnie niedawno wybiło nam okrągłe dziesięć tysięcy wyświetleń! Mamy nadzieję, że za rok ta liczba będzie o wiele bardziej atrakcyjna!

4 komentarze:

 1. Już rok?
  A trafiłam do Was tak niedawno...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy powinnam śpiewać wam STO LAT czy JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ albo cokolwiek innego, co można na takie okazje wam życzyć. Na pewno dużo wytrwałości dziewczyny! Cierpliwości, miłości i chyba najbardziej tego, żeby wasza przyjaźń przetrwała wieczność. Widać, ile serca wkładacie w pokazanie nam kotów, które się w was kryją. Uwielbiam tcp, co mogę jeszcze powiedzieć. Wierzę w to, że za rok tej liczbie dojdą z trzy zera (albo i więcej!). Cóż, dziewczyny, szkoła się rozpoczyna i życzę wam dużo cierpliwości do nauki i naprawdę wspaniałych klas (znam wiek Fey i zgaduję, że reszta z kotów także jest w jej wieku). Trzymajcie się mocno, trudno znaleźć kogoś takiego jak wy!
  K

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat waszemu blogowi! Jeśli zdjęcie tortu zrobiłyście same, to wow, genialne oświetlenie. :) Życzę wam wytrwałości, mnóstwa pomysłów i kretywności. :)

  http://oczyoutsidera.blogspot.se/ klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Kici kici taś taś :)

  S
  T
  O

  L
  A
  T
  !
  !
  !

  XDD

  Kiedy nastąpiła zmiana wyglądu bloga O.o
  Mniejsza... jest super!

  czarny-kotyszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń