czwartek, 5 lutego 2015

Ferie, wybór szkoły, The Sims

Cześć kochani!
Dawno mnie tu nie było. Niestety szkoła zabierała nam stanowczo za dużo czasu ;c
Jesteśmy po egzaminach próbnych i myślałyśmy, że będzie lepiej i znajdzie się więcej czasu na pisanie postów, ale wcale tak  nie jest. Zbliżają się egzaminy(już te prawdziwe, nie próbne) i nauczyciele naciskają na nas, coraz więcej wymagają.
Nie dość, że musimy się uczyć i pisać kartkówki, to jeszcze czeka nas wybór szkoły.. Prawda jest taka, że nie wiem, co mam robić ze swoim życiem ;c Chciałabym żeby ktoś za mnie wybrał i byłoby po sprawie. Mam kilka planów, ale największy dramat rozgrywa się z tytułu wyboru między liceum, a technikum.
Zaczęłyśmy niedawno ferie i kilka pierwszych dni postanowiłam poświęcić na lenistwo. Dziś postanowiłam dla odmiany pokierować życiem innych, tak dla odmiany. Z tego właśnie powodu instaluję The Sims 4. Jestem maniaczką tej gry. Kilka lat temu spędziłam większość wakacji na tworzeniu historii w The Sims 2. W połowie 2014 roku zainwestowałam w The Sims 3 i jestem zadowolona z zakupu. Najchętniej grałabym codziennie, bo pozwala mi to zapomnieć o rzeczywistych zmartwieniach. Jednak wiadomo, że chemia się sama nie ogarnie, historia nie nauczy dat, a niemiecki sam się nie zrozumie. Na Origin trwa "promocja" i można przez 48 godzin za darmo pograć w The Sims 4. Postanowiłam to wykorzystać.
Mam kilka pomysłów na posty, więc może ferie, to będzie czas nadzwyczjanej aktywności i zrobię, jakby serię kilku tematów, które omówię.
A wy kiedy macie ferie?
W których jesteście klasach? Wybraliście już szkołę, czy może czeka was ten wybór za jakiś czas?
Znacie The Sims? Co sądzicie? Pochwalcie się ;)
Pozdrawiam Was moje Kotełki i wklejam fotkę na osłodę ;)
Duża
Ps. Właśnie się dowiedziałam o kolejnej promocji na Simsy na Origin. Wpadajcie moi maniacy.
Ps.2. Nie, nie zapłacili mi za reklamę.
Ps.3. A chyba powinni..
 

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawie wyszedł Wam ten blog. Naprawdę widać,że jesteś nieco zwariowano pokręcone. Czekam na dalsze notatki i nie poddawajcie się ;)
    Egzaminy pójdą dobrze, jeśli jesteście chociaż troszkę inteligentne, a myślę, że z tym nie będzie problemu xd

    OdpowiedzUsuń