wtorek, 2 grudnia 2014

Wkrótce Święta!

Niedługo nadejdą wyczekiwane przez wszystkich Mikołajki! Uwielbiam je nie za to, iż coś się dostaje, lecz panuje wtedy taka niezwykła aura świąteczna, że aż chce się żyć. 
Może to nie będzie mój najdłuższy post (mam szlaban - nie pytajcie nawet o powód, bo to istna groteska - ale udało mi się dobrać do komputerem pod pretekstem odrobienia pracy domowej xD), lecz jest! 
Wracając do Mikołajek: jak je macie zamiar spędzić? My, czyli trzy kotki plus jeszcze jedna nasza BFF, planujemy wybrać się na małe zakupy do "wielkiego miasta". Chcemy sobie sprawić symboliczne prezenty. I nie, Duża, nie dostaniesz maszyny do skracania kości. To tak dla twojej wiadomości :P 
Czy wy też nie możecie doczekać się wolnego? Ja po prostu świruję już przez szkołę, a w dodatku niedługo próbne egzaminy, więc trzeba przynajmniej sprawiać pozory, że coś się umie. 
I już chyba ostatni raz obiecuję, że blog będzie wkrótce wyglądał normalnie! 

4 komentarze:

 1. Moim zdaniem ten blog jest normalny chociaż zmienił bym tło (ale cóż według mnie). Ten blog jest normalny ale chyba tylko w jednej czwartej. ZA mało obrazków, za dużo treści, a teksty pisane jak do prezydenta, zmieńcie formę i kolory a może czytelnicy przyjdą do was szybciej niż się tego spodziewacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A moim zdaniem nie zmieniajcie nic jest ok mam nadzieje, że zostawicie tak tego boga. On wymiata!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spijamy słowa z ust twoich. Mistrzu, nauczaj nas!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie piszes a ja zapraszam cię na mojego bloga z grafiką : http://mysweetgraphic.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń